Kulmud


Kas ma võin vahatada enne püsimeiki tulekut kulme?
Kulme ei tohi vahatada 2 nädalat enne kulmude püsimeiki tulekut.                                                                             Ripsmetevaheline lainerijoon ja 
                                                                                                                                                                                      kulmude püsimeik:
Kas ma tohin joonistada ise omale kulmud?
Kui klient eelistab ainult enda disainitud kulme, siis võib ta püsimeiki tulla oma disainitud kulmudega. Mõõdan kliendi poolt joonsitatud kulmude parameetrid üle ja teen kliendile soovitud kulmud. See kiirendab väga oluliselt kulmude joonistamise protsessi.

Kas ma olen liiga vana kulmude püsimeigi jaoks?
Kulmude püsimeigi eelis on eelkõige mugavus ja mul on kliente,  kes on  70+ ja enamgi. Just selles eas on kulmude püsimeigil kõige suurem noorendav efekt, allavajunud kulmude tõstmise näol.

Kas ma pean tulema kulmude püsimeiki meigitult või meikimata?
Kulmude püsimeigi puhul on soovitatav tulla püsimeiki kulmude meigiga, sest siis ma näen milliseid kulme klient eelistab ja saan anda omapoolsed soovitused kulmu paksuse, pikkuse jms. kohta.

Kui mulle ei meeldi kliendi poolt soovitud kulmude stiil, kas ma keeldun teenust osutamast?                  
Kui klient soovib väga ebaloomulikke kulme ehk need on klassikalistest parameetritest väga erinevad, siis ma teenust ei osuta.

Kas võib tulla kulmude püsimeiki kui mul on eelneva püsimeigi tegija poolt tehtud kulmud?
Võib küll, aga aega broneerides tuleks kindlasti sellest teada anda.

Kas ja kuna ma pean tulema esimesse hooldusesse?
Esimesse hooldusesse tullakse 2 kuu jooksul peale esimest protseduuri. 60% klientidest vajab 2 protseduuri perfektsete kulmude saamiseks. Esimene hooldus on vajalik kui kulmudesse pole pigment ühtlaselt jäänud, kulme soovitakse tumedamaks või natuke pikemaks teha. Esimese hoolduse alla ei kuulu kulmu kuju muutmine!

Kui mul pole piisavalt aega, kas ma saan protseduuri pooleli jätta ja siis järgmine kord esimeses hoolduses jätkata?
Ei.  Peate varuma piisavalt aega kulmude püsimeigi jaoks. Kui klient ei tea, milliseid kulme ta tahab, võib minna aeg üle eelnevalt broneeritud ajavahemikust ja sellega peaks arvestama.
 
Kui ma päris täpselt ei tea milliseid kulme ma soovin?
Parim variant oleks sel juhul broneerida 2 aega järjest - eelnevalt aeg konsultatsioonile ja siis protseduurile. Valida võib sel juhul ükskõik millise kulmude protseduuri (v.a. kulmude täitmine), sest ajakulu on sama. 


Silmalainer


Kas ma võin püsivärviga ripsmeid värvida enne silmalaineri püsimeigi protseduuri?
2 päeva enne protseduurile tulekut ei tohi ripsmeid püsivärviga värvida.

Kas ma saan teha silmalaineri püsimeiki kui mul on ripsmepikendused?
Ripsmepikendused tuleb eemaldada enne silmalaineri püsimeiki.

Kas ma olen liiga vana silmalaineri püsimeigi jaoks?
Silmalaineri püsimeigi protseduuri tegijate seas on ülekaalus kliendid 40+,  siis kui silmanägemine hakkab halvenema ja lainerijoone tegemine hommikuti üha rohkem aega võtab või ei õnnestu see üldse. 60-80 aastaste klientide hulgas on see protseduur väga populaarne.

Kas ja kuna ma pean tulema esimesse hooldusesse?
Silmalaineri püsimeik tehakse tavaliselt ühe protseduurina ja esimesse hooldusesse tulema ei pea. Aga alati on ka erandeid! 1-2 aasta jooksul võib tulla vajaduse korral värvi värskendama.Huuled


Kas ma saan koheselt  peale huulte püsimeigi protseduuri  tähtsale kohtumisele minna?
Huuled on peale püsimeiki tursunud ja väga hellad ning raskendatud on söömine ning joomine. Tuleb vältida kuumi jooke ning soovitatav on kõrrega juua. Samuti tuleb olla ettevaatlik, et süües kahvel huulte vastu ei läheks. Huulte püsimeigi järel peaks huultele  2 päeva asetama jääkompresse nii tihedalt kui vaja kuni turse alanemiseni. Arvestama peab ka sellega, et suud ei tohi peale huulte püsimeiki nn. ammuli ajada ega naeratada ja naerda. Huultel olev nahk venides on valulik ja võib praguneda.

Kas huulte püsimeigiga on võimalik teha oma huultest 4 mm suuremaid huuli?
Ei. Huuli korrigeeritakse 1-1,5 mm ulatuses üle oma loomuliku kontuurjoone.

Kas ma olen liiga vana huulte püsimeigi jaoks?
Ei.  Igas vanuses naised on oodatud huulte pigmenti värskendama.

Kas ja kuna ma pean tulema esimesse hooldusesse?
Huulte püsimeigi puhul piisab ühest protseduurist ja esimesse hooldusesse tulema ei pea. 1-2 aasta jooksul võib tulla vajaduse korral värvi värskendama.