Ripsmebotoks – lash botox

Ripsmebotoks on ripsmete lamineerimist täiendav protseduur. Luksuslik teenus on mõeldud neile, kes ei taha ripsmepikendusi ja soovivad endale ilma kunstlikke vahendeid kasutamata  kaardus, pikemaid, tervemaid  ning tihedamaid ripsmeid.

Teenuse abil  ripmseid ravitakse, muutes neid 40% võrra volüümikamateks.

Protseduuri käigus esmalt toidetakse ripsmeid spetsiaalse seerumiga, mis sisaldab kreatiini, argaaniaõli, kollageeni ja hüaluroonhapet ning seejärel lamineeritakse seerum ripsemekarva sisse. Teenus on sobiv ka tundlike silmade puhul.

Botox püsib peal 3 kuud, aga kuna ripsmed vahetuvad, tuleks volüümikate ripsmete efekti säilitamiseks protseduuri korrata iga 1,5 kuu möödudes. 


Protseduur  kestab 1,5 tundi.  Hind - 36 EUR


Ripsmete lamineerimine


Ripsmete lamineerimine tervendab ripsmekarva välispidiselt. Teenus on mõeldud neile, kes soovivad pikemaid ja kohevamaid ripsmeid. Protseduuri käigus ripsmeid süvaniisutakse, tugevdatakse ja  koolutatakse erinevate ainetega ning ripsmekarv on protseduuri järgselt 30% võrra kohevam. Lamineerimine sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist. Tervete ja läikivate  ripsmete säilitamiseks on soovitatav protseduuri korrata iga 1,5 kuu möödudes.

Protseduur kestab 1 tund. Hind- 28 EUR


Lash lift

Ripsmete püsikoolutamine silikoonpatjade abil. Silmalaugudele asetatakse silikoonpadi ja ripsmed tõstetakse ripsmejuurest selle peale kaardu. Seejärel kantakse ripsmetele koolutamist teostav vedelik ja lõpuks ripsmed värvitakse. Kaardus ripsmed püsivad 6-8 nädalat. 

Protseduur kestab 1 tund. Hind - 20 EURPakett *Ripsmebotox*

Ripsmeid raviv pakett nõrkadele, hõredatele ning kahjustatud ripsmetele koosneb neljast protseduurist, mida soovitatakse võtta 2 nädalaste vahedega. Tulemuseks on 40 % võrra volüümikamad, terved, kaardus ja tugevad ripsmed. Paketti kuulub 2 ripsmebotoxi ja 2 ripsmete lamineerimise protseduuri. Eriti tõhus neile, kel seoses vanusega ripsmed oma volüümikust ja sära kaotama hakkavad! 
Hind - 100 EUR 


Kõikide protseduuride puhul tuleb vältida peale protseduuri 24 tundi ripsmete värvimist ja kokkupuudet veega (ripsmete pesemine, ujumine, saun jne.)Sugarlash PRO ripsmepikendused

Kanada brändi Sugarlash PRO  ripsmepikendused on maalimas tuntud oma kvaliteedi poolest.

Sugarlash PRO ripsmepikendusi on esile toonud VOGUE, Harpers Bazaar, Byrdie jpt.  maailmakuulsad  ilu- ja moeväljaanded ning leidnud laialdast kasutust rahvusvahelisetel Fashion Week  catwalkidel.

Sugarlash PRO on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad, et paigadatud ripsmed näevad välja nagu nende endi omad.   


Sugarlash PRO klassikaliste ripsmepikendustega saavutatakse loomulik elegantne välimus tihendades ripsmeid karv karva haaval. Tulemuseks on pikad kaardus ripsmed, mida ei pea igapäevaselt värvima.


Ripsmepikenduste pikkus võib olla  maksimaalselt 1/3 võrra pikem kui oma ripsmekarv, et lõpptulemus jääks võimalikult loomulik ning oma ripsmetele ohutu.

Ripsmepikenduste kodune hooldus

24 h jooksul peale ripsmete paigaldamist on soovitav hoiduda veeprotseduuridest (silmade pesemine, ujumine, saun jne).

Vältima peab:

* rasvaste kreemide ja meigieemaldusõlide sattumist ripsmetele.
* silmade hõõrumist ja ripsmete mehaanilist koolutamist.

Vajadusel võib kasutada ripsmeharja, et pikendusi kammida ja sättida ning värvida neid vee baasil valmistatud ripsmetuššiga.


Kliendil on võimalus valida erinevate disainide seast, kuidas ta ripsmepikendusi paigaldada soovib:


A. Loomulik
 

B. Silmad tunduvad suuremad ja ümmargusemad

C. Silmad tunduvad laiemad, kirglikud ja eksootilised