Ripsmebotoks – lash botox

Ripsmebotoks on ripsmete lamineerimist täiendav protseduur. Luksuslik teenus on mõeldud neile, kes ei taha ripsmepikendusi ja soovivad endale ilma kunstlikke vahendeid kasutamata  kaardus, pikemaid, tervemaid  ning tihedamaid ripsmeid.

Teenuse abil  ripmseid ravitakse, muutes neid 40% võrra volüümikamateks.

Protseduuri käigus esmalt toidetakse ripsmeid spetsiaalse seerumiga, mis sisaldab kreatiini, argaaniaõli, kollageeni ja hüaluroonhapet ning seejärel lamineeritakse seerum ripsemekarva sisse. Teenus on sobiv ka tundlike silmade puhul.

Botox püsib peal 3 kuud, aga kuna ripsmed vahetuvad, tuleks volüümikate ripsmete efekti säilitamiseks protseduuri korrata iga 1,5 kuu möödudes. 


Protseduur  kestab 1,5 tundi.  Hind - 36 EUR


Ripsmete lamineerimine   


Ripsmete lamineerimine tervendab ripsmekarva välispidiselt. Teenus on mõeldud neile, kes soovivad pikemaid ja kohevamaid ripsmeid. Protseduuri käigus ripsmeid süvaniisutakse, tugevdatakse ja  koolutatakse erinevate ainetega ning ripsmekarv on protseduuri järgselt 30% võrra kohevam. Lamineerimine sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist. Tervete ja läikivate  ripsmete säilitamiseks on soovitatav protseduuri korrata iga 1,5 kuu möödudes.

Protseduur kestab 1 tund. Hind- 28 EUR


Lash lift

Ripsmete püsikoolutamine silikoonpatjade abil. Silmalaugudele asetatakse silikoonpadi ja ripsmed tõstetakse ripsmejuurest selle peale kaardu. Seejärel kantakse ripsmetele koolutamist teostav vedelik ja lõpuks ripsmed värvitakse. Kaardus ripsmed püsivad 6-8 nädalat. 

Protseduur kestab 1 tund. Hind - 20 EURPakett *Ripsmebotox*

Ripsmeid raviv pakett nõrkadele, hõredatele ning kahjustatud ripsmetele koosneb neljast protseduurist, mida soovitatakse võtta 2 nädalaste vahedega. Tulemuseks on 40 % võrra volüümikamad, terved, kaardus ja tugevad ripsmed. Paketti kuulub 2 ripsmebotoxi ja 2 ripsmete lamineerimise protseduuri. Eriti tõhus neile, kel seoses vanusega ripsmed oma volüümikust ja sära kaotama hakkavad! 
Hind - 100 EUR 


Kõikide protseduuride puhul tuleb vältida peale protseduuri 24 tundi ripsmete värvimist ja kokkupuudet veega (ripsmete pesemine, ujumine, saun jne.)