Tere tulemast püsimeigi stuudiosse Pink Beauty!
 
Kui eelistate privaatusust ja rahulikku miljööd, olete leidnud sobiva koha püsimeigi tegemiseks.

Olen kõrghariduse omandanud Tartu Ülikoolis (Kehakultuur ja sporditeadused).
Oman rahvusvahelist sertifikaati püsimeigi teostamiseks (TM International Beauty Academy) ning ripsmete lamineerimises, ripsmebotoxi teostamises ja ripsmepikenduste paigaldamises (Charmstudio).
 
Mitmed Eesti meistri tiitlid pikamaajooksus näitavad, et olen iseloomult maksimalist ning aladel,  mis mind motiveerivad leiab see omadus hästi rakendust.

Ka püsimeigimeistrina on mulle väga tähtis maksimaalse tulemuse saavutamine ja tulemus peab olema nii Sulle kui ka mulle maksimaalset rahulolu pakkuv. 

Endise tippsportlasena julgen väita, et püsimeik on sporti tegevale naisele parim valik.  
Kiire elutempo juures ei jää tihti aega meigi eemaldamiseks ja siis tulebki minna sportima makeup peal, mis treeningu jooksul laiali läheb, ebaühtlaselt maha kulub ning riideid, spordivahendeid, käterätte  jms. määrib. Püsimeigiga need probleemid kaovad ja trenni lõppedes on kulmud endiselt alles :)

Kõige suurema efekti esteetilise eemärgi saavutamiseks püsimeiki tegema tulnute seas saavad naised, kellel esimesed vananemise tundemärgid ilmnema hakkavad. Püsimeigi efekt on kohene ja õigesti tehtud püsimegi puhul peeglisse vaadates tundud aastaid nooremana. Nägu on energilisem ja värskem: huuled vormitud, kulmud perfektselt piiritletud ja silmad väljendusrikkamad.

Kuna püsimeik on kiiresti arenev iluteenuste valdkond ning et olla kursis viimaste püsimeigitrendide ning vahenditega, siis pean tähtsaks enese pidevat täiendamist ja uute tehnikate omandamist.

Oma töös kasutan vaid kõrgekvaliteedilisi pigmente (
BioTouch)
, et tagada ohutu ja kauapüsiv lõpptulemus.


Kohtumiseni!

Sigrid Valdre 


 


Pink Beautys käis kulmude püsimeigi protseduuril viimasel ajal kuulsust ja tähelepanu võitnud Fitmodel Project Estonia 2017 Fitmodel bikini võitja ja bikiinifitnessi harrastaja Kaisa Abner.

Videot ja lugu sellest, kuidas tal läks ja mis Kaisa püsimeigist arvab, võib vaadata http://kaisafitness.ee/andsin-kulmude-pusimeigile-teise-vo…/