Huuled

Kõige korduvam igapäevane meigirituaal on huulte värvimine. Seda tuleb teha mimeid kordi päevas, sest huulepulk kulub maha või jätab plekid järele süües, juues, suudeldes, higistades ja isegi rääkides. 


Huulte püsimeik vabastab Su igapäevasest huulte värvimisest ja värv püsib muutumatuna igas olukorras.

Lisaks saab huulte pigmenteerimisega korrigeerida ebaühtlast huulekontuuri, parandada huulte asümmeetriat ning lisada huultele värvi.

Kui huuled hakkavad  kaotama oma värvi ( huuled on nahaga ühtlast värvi ) ja kuju on huulte püsimeik parim valik loomulikkuse taastamiseks  - huuled näevad jälle terved ning seksikad välja.

Kõik aktiivse eluviisiga naised teavad, et huulepulga ja huulepliiatsiga meigitud huultega sporti teha ei saa. Higistades huulepulk kulub maha, läheb huulte peal tükki või laiali ja võib määrida spordiklubis spordivahendeid ( nt. maas olevaid matte),  joogipudelit,  oma riideid, hambaid  jne. Huulte püsimeigiga need probleemid kaovad ja näed ka trenni tehes kaunis välja.


Kui oled valinud huulte püsimeigi võimalustest üleni värviga kaetud huuled, siis huulepulka sa enam ei vaja - huuleläiget võid huultele sära andmiseks lisada. 

Huulte täitesüstide soovi korral tuleks esmalt teha huulte püsimeik ja 2 nädala möödudes võib teha täitesüstid. Tavaliselt kui huulte püsimeik on tehtud, saadakse piisav täidlaste huulte efekt ja täitesüste pole enam vajagi.

 


Huulte püsimeigis on mitmeid variante:

1.Huulekontuurjoon

Huulekontuur tehakse sama värvi oma huulte tooniga. Mõeldud huulte loomuliku kontuuri esiletoomiseks.   Hind - 150 EUR 


2.Huulekontuur koos hajutamisega

Huulekontuur hajutatakse huulte sisse. Hajutatud kontuuri värv sulandub Sinu loomuliku huule tooniga. Sel viisil saab korrigeerida huulte asümmeetriat, ebaühtlast huulekontuuri ja lisada värvi . Hind - 190 EUR 


3.Üleni värviga kaetud huuled

Huuled on nagu huulepulgaga värvitud ja selgepiiriliste kontuuridega. Sel viisil saab korrigeerida huulte asümmeetriat, ebaühtlast huulekontuuri, lisada värvi  ja muuta huuli täidlasemaks. Hind  -200 EUR 
Huulte püsimeik võtab aega 2,5 tundi.